Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
túravezető, Ócsa Feltöltve: 2019. febr. 28. 11:21
Érvényes: 2019. márc. 14.
Régió: Közép-Magyarország
Feladó: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Link: http://https://www.dunaipoly.hu/uploads/2019-02/20190228111629-turavezeto-ocsa-dinpi-b6ge71gv.pdf
Részletek: A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet „Ócsai Tájház túravezető” munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: A munkaviszony határozatlan időre, 3 hónap próbaidővel létesül.

Foglalkoztatás jellege: A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján létesülő munkaviszony.

A munkavégzés helye: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság, Ócsai Tájvédelmi Körzet, Ócsai Tájház együttes (2364 Ócsa, Dr. Békési Panyik Andor u. 4-6.)

Munkarend: Teljes munkaidőben (heti 40 óra), napi munkaideje keddtől szombatig általában 8. 00 - 16. 50-ig, pénteken 14. 20-ig tart. Pihenőnapok: hétfő, vasárnap. A Tájház épület együttes sajátos nyitva tartása miatt a Tájház vezetője másképp is rendelkezhet, a két kötelező pihenőnap megtartása mellett.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:
• Az Ócsai TK. területén (tanösvényeken) szakvezetést tart.
• Részt vesz a Tájház együttes látogatóinak szakszerű kalauzolásában, a rendezvények előkészítésében és lebonyolításában a Tájház vezetőjének irányításával.
• A Tájház és tanösvények bemutatását segítő vizuális eszközök (játékok, kiadványok, stb.) tervezése, kitalálása, elkészítése.
• Részt vesz a DINPI egyéb bemutatóhelyein a természetismereti foglalkozások megtartásában, túrák vezetésében.
• A kiállítási tárgyak állagának megóvása (mosás, vasalás, festés)
• Részvétel a Turján-tanösvény és Selyem-réti tanösvény fenntartásában, a Tájház együttes épületeinek, udvarainak és utcafrontjának rendben tartásában.

Pályázati feltételek:
• Magyar állampolgárság
• Cselekvőképesség
• Büntetlen előélet (hatósági bizonyítvánnyal igazolt módon)
• Érettségi
• Felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Angol vagy német nyelvismeret
• „B” kategóriás vezetői engedély és tényleges vezetési jártasság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• A pályázó személyi adatait, elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) és fényképét is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz,
• Motivációs levél bérigény megjelölésével,
• A végzettségét, képzettségét, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
• Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 14.

A pályázat benyújtásának módja:
A pályázatot Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül, egy példányban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósághoz postai úton (1525 Budapest, Pf. 86.), vagy személyesen az Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán leadva (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a dinpi@dinpi.hu címre küldve.

A postai úton küldött pályázatok esetén a postai bélyegzőn szereplő dátumot tekintjük a benyújtás időpontjának. A borítékon kérjük feltüntetni: ÓCSA, TÚRAVEZETŐ

A pályázat betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: A benyújtási határidőt követő 30 napon belül. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ: www.dinpi.hu, www.dunaipoly.hu

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés